Każdy użytkownik drukarki zdaje sobie sprawę, że koszty ponoszone są nie tylko w momencie zakupu. Zakup materiałów eksploatacyjnych, takich jak np. papier oraz tusz to nie mały wydatek. Wiele osób szuka sposobu na maksymalne obniżenie kosztów. Czy warto inwestować w oryginalne tusze do Brother MFC-J4420DW?

undefined

Wysoka jakość

Warto wziąć pod uwagę, że zakup oryginalne tuszu wiąże się z niższym ryzykiem awarii. Odnotowano, że zamienniki znacznie częściej psują się podczas użytkowania. Przyczyn tego zjawiska może być wiele. Czasami chęć zaoszczędzenie sprawia, że tracimy kilka razy więcej. Dodatkowo narażamy nasze urządzenie, które przystosowane jest do pracy oryginalnych produktów.
Oryginalne tusze do MFC-J4420DW kupione w sklepie Drox.pl zapewniają najwyższą jakość wydruków. Nie musimy obawiać się o nieuzasadnione mieszanie kolorów podczas wydruku. Jest to szczególnie ważne, jeśli zależy nam nie tylko na tekście, ale również różnego rodzaju grafikach.

Większa wydajność

Niewiele osób wie, że tusz oryginalny wystarczy nam o wiele dłużej. Być może za zamiennik zapłacimy mniej, jednak za jego pomocą wydrukujemy mniejszą ilość stron. Mimo tej samej pojemności, tusze prosto od producentów są idealnie skonfigurowane z danym urządzeniem.
Należy również wziąć pod uwagę, że na ilość wydrukowanych stron wpływa również szczelność i wytrzymałość mechaniczna obudowy. W słabych zamiennikach może dojść do niebezpiecznego przeciekania.